Доступність посилання

ТОП новини

Розгляд позову Литвина до Гриценка перенесли, спікер на засідання не з’явився


Володимир Литвин
Розгляд справи за позовом Голови Верховної Ради Володимира Литвина до народного депутата від фракції НУНС Анатолія Гриценка продовжиться 11 липня. Відповідне рішення Печерський райсуд Києва ухвалив сьогодні.

Перерву у розгляді справи суд зробив із огляду на відсутність на засіданні третьої сторони – представників інтернет-видання «Українська правда».

Сам спікер на засідання суду не з’явився, був присутній його адвокат. Натомість до суду прийшов відповідач Анатолій Гриценко. Він зокрема заявив, що Литвин «перевантажує своїми надуманими позовами суди, які мали б у цей час розглядати важливі для киян питання».

«Володимир Литвин не цікавить мене як приватна особа. Ідеться про посадову особу, яка має повноваження, підписує документи, вносить проекти рішень, керує Апаратом. Я відповідаю за свої слова і дії. У згаданому матеріалі міститься правдива і достовірна інформація. Я доведу це в суді», – зауважив у коментарі Радіо Свобода Анатолій Гриценко.

Під час сьогоднішнього засідання Гриценко запропонував залучити як свідків низку високопосадовців, зокрема прем’єра Миколу Азарова, голову Нацбанку Сергія Арбузова та міністра економічного розвитку і торгівлі Петра Порошенка. Суд не задовольнив це клопотання Гриценка.

Раніше цього тижня стало відомо, що Володимир Литвин подав до суду на Анатолія Гриценка за поширення останнім неправдивої, на думку спікера, інформації. Окрім Гриценка, позов також спрямований проти сайту «Українська правда», оскільки саме цей інтернет-ресурс опублікував блог Гриценка, в якому той критикував Литвина.
XS
SM
MD
LG