Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2019, Київ 05:05

Янукович підписав закон про заборону куріння на вулицях і в приміщеннях


Президент України Віктор Янукович підписав закон, що розширює перелік заборонених для куріння місць. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Закон забороняє куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів у ліфтах і таксофонах, у приміщеннях і на території установ охорони здоров’я, у навчальних закладах, на дитячих майданчиках, у спортивних і фізкультурно-оздоровчих спорудах, у під’їздах житлових будинків, підземних переходах, громадському транспорті, в приміщеннях установ ресторанного господарства, в приміщеннях об’єктів культурного призначення, приміщеннях органів держвлади та місцевого самоврядування, на зупинках громадського транспорту.

Окрім того, забороняється куріння тютюнових виробів, крім спеціальних відведених для цього місць, у приміщеннях підприємств, установ та організацій усіх форм власності, у приміщеннях готелів та аналогічних місцях розміщення громадян, у гуртожитках, в аеропортах і на вокзалах.

Закон встановлює, що спеціальні місця для куріння мають бути площею не більше ніж 10% від загальної площі приміщення, обладнані витяжною вентиляцією або іншими засобами для видалення тютюнового диму.

Порушення цих норм закону про виділення й обладнання місць для куріння передбачає стягнення штрафів обсягом від 1 тисячі до 10 тисяч гривень.

Закон набуде чинності через шість місяців після офіційного оприлюднення,

Верховна Рада ухвалила закон 24 травня, за нього проголосували 368 народних депутатів.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG