Доступність посилання

22 Листопад 2017, Київ 19:16

У Львові розпочинається матч Данія – Португалія


Близько 10 тисяч португальських і данських уболівальників заполонили трибуни львівського стадіону, де у ці хвилини розпочинається матч Данія – Португалія.
Підтримує збірну Данії на львівському стадіоні його королівська високість кронпринц Фредерік Андре Хенрік Крістіан.

Представники дипломатичних установ Польщі, Чехії, Росії у Львові сьогодні заявили, що у місті дуже високий рівень організації Євро. Кожен вболівальник може отримати пораду і допомогу від волонтерів, яких працює тисяча у місті, довідку в інформаційному центрі.

Фани прилетіли 50 чартерними рейсами, приїхали автобусами і навіть орендували електропотяг із Перемишля до Львова. Вони гуляли містом, сиділи у львівських кав’ярнях у біло-червоних, кольорів данського прапора, костюмах та перуках, із циліндрами на голові і в «рогатих» шапках. Уболівальники веселились і переспівувались із футбольними фанами з України та Португалії, а потім спільно фотографувались і жартували.


Генеральний консул Польщі у Львові Ярослав Дрозд розповів, що дехто з поляків мав труднощі, бо загубився у місті. Але це поодинокі випадки, і треба було дуже постаратися, «щоб заблукати у Львові, де стільки волонтерів у жовтих футболках», зауважив польський дипломат.
XS
SM
MD
LG