Доступність посилання

ТОП новини

УЄФА штрафує Росію через дії вболівальників


Російські вболівальники неналежно поводилися на стадіоні у Вроцлаві 8 червня 2012 року
Російські вболівальники неналежно поводилися на стадіоні у Вроцлаві 8 червня 2012 року
Європейський союз футбольних асоціацій оголосив сьогодні, що наклав на Російський футбольний союз штраф у 120 тисяч євро через дії російських уболівальників, які під час матчу Росії минулої п’ятниці проти Чехії в польському Вроцлаві на Євро-2012 побили стюардів, влаштувавши масові заворушення, а також кидали фаєри і розгортали плакати забороненого змісту.

Крім того, контрольно-дисциплінарна комісія УЄФА також вирішила накласти на Росію ще одне покарання через той інцидент, позбавивши російську збірну шести очків у кваліфікації на наступний чемпіонат Європи з футболу 2016 року. Це покарання залишається умовним – із випробувальним терміном, який починається нині й закінчиться з кінцем плей-офу до Євро-2016. Його не використають, якщо за весь цей час російські вболівальники не скоять більше жодного подібного порушення.

Окремою заявою УЄФА засудив сьогодні вчорашні «ізольовані інциденти» в Варшаві, де перед матчем збірних Польщі і Росії та після нього сталися сутички вболівальників чи навколофутбольних хуліганів двох країн.

Про якісь дисциплінарні акції УЄФА з приводу цих подій наразі не повідомляють. Справи порушників порядку в Варшаві вирішують нині польські суди.
XS
SM
MD
LG