Євро-2012: Іспанія – Ірландія 4:0

Іспанець Сеск Фабрегас (архівне фото) – його гол у ворота ірландців став четвертим 14 червня 2012 року
Збірна Іспанії забила чотири м’ячі без відповіді в ворота збірної Ірландії на матчі чемпіонату Європи з футболу, який відбувся в четер у польському Гданську.

Перший і третій голи забив Фернандо Торрес, відразу на 4-й, а потім на 70-й хвилині. Ще один, на 49-й хвилині, провів Давід Сільва. А на 83-й четвертий гол забив Сеск Фабрегас.

Ці команди належать до групи C, як і збірні Італії і Хорватії, які зіграли раніше в четвер у Познані в Польщі внічию з рахунком 1:1.

Тепер у цій групі на першому місці йде Іспанія, яка має 4 очки. Стільки ж у Хорватії, але її місце друге через гіршу різницю забитих і пропущених м’ячів. Італія має 2 очки, а Ірландія лишається з нулем і, незалежно від результату її останньої гри з Італією, не проходить до чвертьфіналу.

У п’ятницю змагається група D: Україна і Франція в Донецьку, а Швеція й Англія в Києві.