Доступність посилання

ТОП новини

Google: уряди країн усе частіше звертаються з проханням про видалення контенту


Уряди різних країн все частіше намагаються видалити з мережі той або інший контент, – йдеться в оприлюдненій сьогодні щорічній доповіді інтернет-компанії Google про прозорість мережевого простору.

Як зазначається в документі, велике число прохань про видалення контенту – особливо відеороликів – надійшло минулого року від західних демократичних держав, які звичайно не асоціюються з цензурою. Так, державні органи Іспанії звернулися до Google з проханням видалити з пошуковика 270 посилань на критичні щодо влади пости в блогах і публікації в пресі. Уряд США просив про видалення майже двохсот посилань, але компанія задовольнила лише 40 відсотків цих звернень.

Без задоволення залишилася прохання Пакистану вилучити з пошуковика посилання на шість відеороликів, в яких пародіюються вищі державні чиновники. Вперше з проханням про видалення контенту до Google звернулися в минулому році Україна, Йорданія і Болівія. У 2011 році кількість запитів на видалення контенту з цих країн вперше досягла рівня, після якого країну вносять у звіт.
XS
SM
MD
LG