Доступність посилання

ТОП новини

Інформатори – головна опора міліції? (огляд преси)


Київ – Найбільшою принадою для інвесторів є честолюбні плани щодо розбудови української газодобувної системи, стверджує газета «Голос України». Якщо їх втілити, то можна не лише зменшити залежність від російського імпорту сировини, а й стати вагомим газоносним регіоном Європи. Однак біда в тому, що реалізація цих планів прямо пов'язана з проведенням реформ у енергетичному секторі. А вони не завжди відповідають побажаннями і запитам фінансово-промислових груп, які монополізують ключові позиції в енергетичному секторі. Конкретніше йдеться в статті «Стратегів підкоригують тактики, а теорію – практика».

На час Євро і після дніпропетровських вибухів міліція посилила свою роботу з інформаторами. Як розповіли правоохоронці журналістам газети «Сегодня», інформація повідомлювачів допомагають щорічно розкривати майже 80% злочинів. Деяким з інформаторів платять гроші – від 100 до 450 гривень на місяць. Для цього навіть існує спеціальна статті видатків. Утім, є й ті, хто ладен надавати інформацію безкоштовно. Докладніше про це читайте в статті «Очі та вуха міліції: таємне вербування».

В Україні спостерігаються незначні, але помітні тенденції до зниження вживання молоддю алкоголю, тютюну та наркотиків, інформує газета «День». Так, серед українських підлітків віком15-17 років досвід вживання алкоголю становить 86%, тоді як середній показник у Європі – 87%. Якщо ж розібратися в нюансах поширення алкоголю, то видання розповідає про негативні тенденції. Наприклад, протягом останніх років зросла популярність слабоалкогольних напоїв, які є не менш шкідливими для дитячого організму та призводять до формування залежності.

Мінагропром направив населенню близько мільйона гривень дотацій на збереження поголів’я великої рогатої худоби. Хоча обіцяв раніше дати мільярд. Як підрахували «Економічні відомості», у перерахунку допомога становить 50 копійок на корову. Стаття так і називається «Тваринникам дали 50 копійок».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG