Доступність посилання

ТОП новини

Англійський уболівальник, який загубився, знайшовся в Харкові


Девід Форд, вболівальник з Англії, який загубився в понеділок, знайшовся в Харкові. Про це повідомив начальник Управління з питань зв’язків з громадськістю Донецької міськради Максим Ровинський.

«Англієць, який загубився, зателефонував друзям і повідомив, що він у безпеці. Він у міліції, і правоохоронні органи сприяють йому», – сказав Ровінський. За його словами, у вівторок уболівальник уже приїде до Донецька.

Раніше з проханням допомогти розшукати приятеля п’ятеро англійських уболівальників звернулися до прес-центру «Донецьк 2012». Англійці прибули до Донецька вранці в понеділок поїздом із Харкова.

Вони зазначили, що після матчу Португалія-Нідерланди, який відбувався в Харкові, загубили свого товариша Девіда Форда. Ситуація ускладнювалася тим, що документи, мобільний телефон та гроші англійського фана, що загубився, залишилися у його товаришів. Останній раз друзі Форда бачили його на стадіоні в Харкові. Англійці визнали, що їхній товариш був у стані алкогольного сп’яніння. Пошуками уболівальника займалася міліція Харкова і Донецька.
XS
SM
MD
LG