Доступність посилання

ТОП новини

Власенко обурений наміром влади насильно доставити Тимошенко до суду


Народний депутат України, захисник колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Сергій Власенко обурений наміром влади насильно, за його словами, доставити Тимошенко до суду.

Про це він сказав агентству УНІАН, коментуючи інформацію Державної пенітенціарної служби України про виклик Тимошенко 25 червня до суду для участі в судовому процесі у справі ЄЕСУ. Власенко заявив, що ще кілька тижнів тому стало зрозуміло, що Тимошенко «насильно потягнуть у суд».

Він висловив здивування з приводу того, що медична комісія Міністерства охорони здоров’я рекомендувала Київському районному судові Харкова створити належні умови для Тимошенко в залі суду. Захисник зазначив, що є багато питань з приводу «юридичного статусу цієї комісії». Як наголосив Власенко, лікуванням Тимошенко займаються німецькі лікарі із клініки «Шаріте», і ніяка медична комісія МОЗ, за його словами, до цього лікування стосунку не має. Він звернув увагу на те, що Тимошенко «не може сидіти більше якогось часу».

Сьогодні Державна пенітенціарна служба повідомила, що комісія МОЗ рекомендує Київському райсудові Харкова створити належні умови для перебування колишнього прем’єра Юлії Тимошенко на судовому засіданні у справі щодо порушень у діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України», яку вона очолювала у 1995–1997 роках.

21 травня Київський районний суд Харкова оголосив перерву у розгляді справи колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України» до 25 червня. На початку судового засідання представник державного обвинувачення Віктор Лобач, ґрунтуючись на документах медичної комісії, згідно з якими лікарі не рекомендують підсудній переривати процес реабілітації, заявив клопотання про те, щоб перенести засідання.
XS
SM
MD
LG