Доступність посилання

ТОП новини

«Громадянська позиція» увійшла до складу об’єднаної опозиції


«Громадянська позиція» увійшла до складу об’єднаної опозиції – об’єднання партій ВО «Батьківщина», «Фронт змін» та низки інших.

«Ми хочемо поінформувати український народ про те, що сьогодні об’єднана опозиція протиставляє агресії влади своє об’єднання», – сказав перший заступник лідера партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

За словами Анатолія Гриценка, документ про засади входження партії «Громадянська позиція» до складу Об’єднаної опозиції передбачає, що партії, які увійшли до Об'єднаної опозиції, формують спільну програму дій з метою розбудови незалежної держави на основі європейських цінностей. А кожен кандидат від об’єднаної опозиції письмово зобов’язується, «що, ставши депутатом, за жодних умов не залишить фракцію і не погодиться на жодну кадрову пропозицію від влади всупереч рішенню ради Об’єднаної опозиції».

Раніше керівники «Батьківщини», «Фронту змін», «Народної самооборони», Народного руху та партії «Реформи і порядок» підписалися під декларацією про спільний похід на парламентські вибори цього року.
XS
SM
MD
LG