Доступність посилання

ТОП новини

Наталія Королевська – королева «джинси»? (огляд преси)


Київ – Минулого літа експертне співтовариство переважно визначало 2012 рік як час стабільності, а ситуацію 2013-го прогнозувати не наважувалося – через величезні виплати за українськими зовнішніми боргами. Сьогодні, як зауважує газета «День», становище в Україні змінилася і далеко не в усьому на краще. Країна виявилася практично відрізаною від фінансових ринків Заходу, де до того ж виникли свої проблеми. Відповідно і в експертів сьогодні інші погляди та інші прогнози. Раз у раз зустрічаються зловісні слова на кшталт «дефолт». Відтак експерти «Дня» підказують урядові: головне – не роздмухувати паніку серед населення.

Газета «Вечірні вісті» стверджує, що «рекламний простір України вже давно захопила королева «джинси» Наталя Королевська». Вона називає себе борцем з владою та ініціатором відставки Азарова, при цьому в неї не виникають проблеми з розміщенням власного обличчя на білбордах. А ось Об’єднаній опозиції у цьому практично відмовлено, переконує видання. Докладніше активність Королевської «Вечірні вісті» коментують у статті «Хороша Наташа, але не наша!».

Українцям скоро доведеться їздити на бензині з додаванням спирту – відповідний закон ухвалила Верховна Рада. Він передбачає, що вже цього року не менше ніж 2 відсотки пального на ринку повинно бути зі спиртом в кількості, відповідному до євростандартів. Для Києва ці цифри вищі у 1,5 рази. На думку авторів законопроекту, нововведення дозволять зменшити залежність ринку від імпорту бензину і завантажать роботою українські спиртзаводи. Однак, експерти газети «Сегодня» обережно висловлюються про «спиртобензин». Вони, зокрема, вважають, що вводити новинку потрібно одночасно з контролем якості нафтопродуктів, яку зараз Держстандарт через брак коштів практично не перевіряє.

У Верховній Раді зареєстрований законопроект постанови про затвердження Концепції введення в країні системи електронного голосування. Зокрема, в ньому передбачається голосувати на виборах через SMS і MMS. Докладніше про цей законопроект розповідають «Економічні відомості» у статті «Вибори в Україні стануть віртуальними».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG