Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба сприятиме зустрічі Кокса та Квасневського з Тимошенко


Державна пенітенціарна служба України заявляє, що сприятиме зустрічі спостерігачів від Європейського парламенту Пата Кокса та Александра Квасневського з колишнім Прем’єр-міністром України Юлією Тимошенко.

«Державна пенітенціарна служба України інформує, що на адресу відомства надійшло звернення від Міністерства закордонних справ України з проханням про організацію зустрічі колишніх президентів Польщі Квасневського та Європарламенту Кокса з Тимошенко», – повідомляє відомство.

Згідно з інформацією, пенітенціарна служба в установленому порядку розглянула це звернення й поінформувала МЗС про готовність сприяти в організації цього візиту, запланованому на 24 червня поточного року.

Мандат спостерігачів Європарламенту Кокса та Квасневського розширений: окрім справ Тимошенко, вони також спостерігатимуть за справами екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка та екс-глави Міноборони Валерія Іващенка, а також за підготовкою до майбутніх парламентських виборів в Україні.

Домовленості про направлення в Україну спостерігачів від Європарламенту за судовими процесами над Тимошенко було досягнуто раніше під час візиту до Брюсселя українського прем’єра Миколи Азарова.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році. Вона відбувала покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові від кінця грудня 2011 року. Нині проходить курс лікування в одній із лікарень Харкова. На 25 червня призначене судове засідання в Харкові у справі про фінансові порушення корпорації «Єдині енергетичні системи України», якою свого часу керувала Тимошенко. 26 червня в Києві буде розглянута касація Тимошенко та її захисту на вирок у газовій справі.
XS
SM
MD
LG