Доступність посилання

ТОП новини

МЗС вимагає вибачень від польських радіоведучих за образу українців


Міністерство закордонних справ України заявило в четвер, що вимагає публічних вибачень від авторів «некоректних висловлювань», які пролунали у прямому ефірі польського радіо «Еска» 12 червня цього року, коли ведучі однієї з розважальних програм «дозволили собі вкрай принизливі висловлювання на адресу українців».

Ці висловлювання ображали честь і гідність українців, «різко дисонуючи з конструктивним духом двосторонньої взаємодії», мовиться у повідомленні.

Як вважають у міністерстві, такі висловлювання «неприйнятні для будь-якої цивілізованої людини та для демократичного суспільства, в якому не мало б бути місця публічним образам чи дискримінації за етнічною ознакою» і особливо недоречні в той період, коли Україна та Польща спільно приймають фінальну частину чемпіонату Європи з футболу.

МЗС висловило переконання, що польська сторона вживе «вичерпних заходів», щоб адекватно відреагувати на це і не допустити подібних ситуацій у майбутньому.

Що саме пролунало в ефірі образливого, міністерство не згадало.

За повідомленнями агентств, у тій передачі польського радіо Eska Rock двоє ведучих розповідали образливі і непристойні жарти щодо українських жінок.
XS
SM
MD
LG