Доступність посилання

ТОП новини

Луценко: «Прокуратура фальсифікує мою справу» (Twitter)


Київ – Суддя Печерського районного суду Києва Ганна Медушевська відхилила клопотання захисту про виклик кількох свідків і потерпілих та долучення документів, які підтверджують законність дій МВС у розслідуванні отруєння Ющенка.

Перед тим представники державного обвинувачення виступили проти задоволення цих клопотань. Прокурор Віктор Клименко назвав їх упередженими і такими, які «не мають стосунку до справи, бо не стосуються дій підсудного».

Обвинувачений, колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на судовому засіданні назвав це спробою приховати фальсифікації у його справі.

«Єдина мета присутності тут двох недорікуватих прокурорів – перешкодити виявленню фальсифікацій у цій справі. Щодо потерпілого Давиденка відбувалися слідчі дії за ознаками злочинів, термін давності яких – 15 років. Отже, МВС не продовжувало цієї справи. Документи про це долучені не в повному обсязі, і прокурори просто бояться, що їх долучать і виявлять фальсифікації, наголосив Луценко.
  • Зображення 16x9

    Євген Солонина

    На Радіо Свобода працюю журналістом з 2008 року.  Народився 1979 року в місті Мелітополь Запорізької області. Закінчив факультет журналістики Запорізького Національного університету. Як журналіст найбільше цікавлюся економічною, екологічною та соціальною тематикою. На дозвіллі захоплююся садівництвом та альпінізмом.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG