Доступність посилання

ТОП новини

Черкаська делегація відвідала ООН


Нью-Йорк – У Нью-Йорку завершився триденний офіційний візит делегації Черкаської області на чолі з главою державнної адміністрації Сергієм Тулубом. Приводом для візиту послужило запрошення взяти участь у щорічному фестивалі російської культури в Америці «Наша спадщина». У п’ятницю, 22 червня, відбулася в Українському інституті Америки ділова зустріч черкаських підприємців із американськими колегами, включно з американськими підприємцями українського походження. Це була лише одна з цілої низки зустрічей черкащан у Нью-Йорку.

Делегація побувала в ООН, де розповіла про перспективи інвестицій та підприємництва в області.

Черкащани відвідали Олбані, столицю штату Нью-Йорк, де мали зустріч зі спікером законодавчої Асамблеї Шелдоном Силвером. Асамблея ухвалила спеціальну Прокламацію з нагоди 16-ї річниці Конституції незалежної України.

Підприємці у складі делегації нав’язували корисні контакти.

На запитання репортера про запрошення від російських американців, Сергій Тулуб, махнувши рукою, сказав, що він вдячний їм за допомогу в організації вернісажу у престижному Національному мистецькому клубі Нью-Йорка.

Очевидно, це й було занотовано як участь у фестивалі «Наша спадщина».

Наголос черкаський керівник робив насмаперед на успіху ділової частини візиту. Він, також звернув увагу на унікальний характер подорожі офіційної делегації.

«Це вперше за всю історію незалежної України, – сказав Сергій Тулуб, – область було презентовано саме тут, у штаті Нью-Йорк і в ООН, а також представлені культура й мистецтво».

Спочатку – бізнес, потім – пісні

Славнозвісний Черкаський народний хор виступив і на виставці творів українських митців і народних худождників, і на українському фестивалі на курорті «Союзівка» у Кетскільських горах на півночі штату Нью-Йорк.

Півроку пішло на підготовку до візиту. Істотно допомогли українські дипломати. Посол України в ООН Юрій Сергеєв домовлявся про виступ черкащан там в рамках підготовки до наступної сесії Соціальної та Економічної ради.

Організаційну частину взяв на себе генеральний консул у Нью-Йорку Сергій Погорельцев. Репортер сказав йому, що, як виглядає, негативне ставлення української діаспори до нинішньої влади у Києві не поширюється на Черкаську область.

«Серед організаторів візиту й тих, хто сприяв успішному проведенню зустрічей... були впливові члени української громади, – наголосив консул, – і вони доклали... суттєвих зусиль для того, щоб візит пройшов вдало». Чільною частиною візиту генконсул вважає нав’язування корисних контактів черкаських підприємців.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG