Доступність посилання

ТОП новини

Новий президент Парагваю обіцяє виконувати зобов’язання країни після імпічменту попереднього


На цьому знімку з серпня 2008 року Фернандо Луго (л) і Федеріко Франко (п) іще святкують разом перші результати президентських виборів, що свідчать про їхню перемогу
Новий президент Парагваю Федеріко Франко заявив у суботу, що країна дотримається всіх своїх міжнародних зобов’язань.

Зокрема, сказав новий президент, першим його кроком на посаді буде направити міністра закордонних справ до сусідніх Аргентини і Бразилії і недалекого Уругваю, щоб пояснити владі цих країн, що «Парагвай не відступає від демократії».

Федеріко Франко, досі віце-президент Парагваю, склав президентську присягу по тому, як парламент країни проголосував за імпічмент президента Фернандо Луго. Він буде головою держави до завершення первісного терміну Луго в серпні наступного року.

Політичні супротивники Луго, які складають більшість в обох палатах парламенту, склали на нього вину за загибель 17 людей у сутичках поліції і селян. Верхня палата, Сенат, остаточно затвердила імпічмент у п’ятницю після голосування в нижній у четвер.

Імпічмент президента Уругваю Фернандо Луго, який дотримувався лівого спрямування, і перехід влади до його дотеперішнього віце-президента і супротивника Федеріко Франко, в багатьох державах Латинської Америки назвали державним переворотом, Аргентина навіть відкликала свого посла з Уругваю.
XS
SM
MD
LG