Доступність посилання

ТОП новини

FEMEN знову потрапили в міліцію через акцію проти Євро-2012


Кінець однієї з попередніх акцій FEMEN проти Євро-2012, 19 червня 2012 року
Працівники Печерського райуправління міліції Києва затримали в неділю трьох активісток громадського руху FEMEN, які «залізли на огорожу поблизу НСК «Олімпійський» та висловлювалися нецензурними словами», повідомило управління зв’язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ.

Порушниць доставили до відділу міліції та склали на них адміністративні протоколи за ст. 173 «Дрібне хуліганство» Кодексу про адміністративні правопорушення, мовиться в повідомленні МВС.

FEMEN, у свою чергу, інформує, що три активістки українського жіночого руху залізли на один із турнікетних входів до «Олімпійського» напіводягнені і з нецензурними англійською мовою гаслами проти чемпіонату Європи з футболу, проти якого рух уже давно протестує. На їхню думку, Євро-2012 є заходом «пропаганди секс-індустрії, алкоголізму і дебілізації вболівальників».

FEMEN також стверджує, що троє затриманих проведуть ніч у Печерському райвідділі міліції Києва, і називає цей крок «злочинним», «незаконним» і таким, що «грубо порушує ст. 263 Адміністративного кодексу». Міліція цю заяву ще не коментувала.
XS
SM
MD
LG