Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові суд заборонив мітингувати прихильникам Тимошенко


Окружний адміністративний суд Харкова обмежив право на мирні збори кільком районним організаціям партії «Батьківщина». Рішення про це судовий виконавець зачитав людям, які зібралися на підтримку Юлії Тимошенко перед приміщенням Харківського обласного апеляційного суду. Акції заборонено проводити з використанням сцени і звукопідсилювальної апаратури.

Рішення окружного адміністративного суду Харкова не стосується учасників провладного мітингу, які також збираються на площі перед Харківським обласним апеляційним судом.

Сьогодні в цьому приміщенні відбувається виїзне засідання Київського районного суду Харкова, який розглядає справу щодо порушень у діяльності корпорації ЄЕСУ, яку свого часу очолювала Юлія Тимошенко.

Перед будівлею зібралися по тисячі прихильників і опонентів колишнього Прем’єр-міністра України. Їх розділяє міліцейський кордон.

До суду прибули спостерігачі Європейського парламенту в Україні Александр Квасневський і Пат Кокс, а також депутати Верховної Ради з фракції БЮТ-«Батьківщина».
XS
SM
MD
LG