Доступність посилання

ТОП новини

Держобвинувачення просить призначити судмедекспертизу у справі Тимошенко


Представник державного обвинувачення у справі щодо діяльності корпорації ЄЕСУ Віктор Лобач звернувся до суду з проханням призначити колишньому прем’єру Юлії Тимошенко судово-медичну експертизу. Про це прокурор заявив на засіданні Київського райсуду Харкова, який розглядає справу ЄЕСУ.

Нині суддя Костянтин Садовський пішов до нарадчої кімнати для ухвалення рішення щодо цього клопотання.

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, прокурор Віктор Лобач мотивував своє клопотання тим, що Юлія Тимошенко останнім часом приймає у лікарні все більше іноземних гостей, але при цьому посилається на поганий стан здоров’я тоді, коли їй треба з’явитися до суду.

Держобвинувачення, таким чином, вимагає проведення судмедекспертизи, яка встановила б, чи спроможна Тимошенко сприймати інформацію та відповідати на запитання суду та сторін процесу. Віктор Лобач заявив, що просить доручити провести судмедекспертизу Харківському науково-дослідному інституту судових експертиз імені Бокаріуса.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко назвав клопотання прокурорів про проведення судмедекспертизи спробою вплинути на перебіг судового процесу.
XS
SM
MD
LG