Доступність посилання

ТОП новини

Утримання людини у СІЗО коштує державі 200 гривень на місяць


Олександр Сайко
У Київській області утримання людини у СІЗО коштує державі в середньому близько 200 гривень на місяць. Про це в ефірі Радіо Свобода повідомив начальник управління пенітенціарної служби України в Києві і Київській області, генерал-майор Олександр Сайко.

Він також розповів, що утримання ув’язненого у закладах виконання покарань Київської області становить в середньому 600 гривень на місяць. «Наприклад, Білоцерківська колонія коштує 640 гривень на місяць, Бучанська – 1050 гривень, Березанська – 409 гривень, Кагарлицька – 589 гривень, Бориспільська – 950 гривень, Ірпінський випрвний центр – 460 гривень на місяць», – зазначив Олександр Сайко.

Він додав, що у цю суму входять харчування та оплата комунальних послуг.

«Ми максимально залучаємо весь виробничий потенціал, щоб засуджені були залучені до роботи, до суспільно-корисної праці. Вони виготовляють різні товари, на них, на жаль, немає державного замовлення, але ми маємо покупців. Це теж надходження до спеціального фонду бюджету, який потім також використовується на утримання ув’язнених», – розповів Олександр Сайко.
XS
SM
MD
LG