Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко: «регіони» і «Батьківщина» – «валянки з однієї пари»


Віктор Ющенко на прес-конференції в Києві 26 червня 2012 року
Колишній Президент Віктор Ющенко заявив у вівторок, що Партія регіонів нинішнього Президента Віктора Януковича і партія «Батьківщина» колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко – це «валянки з однієї пари».

На прес-конференції в Києві Ющенко заперечив твердження деяких політиків, що в Україні створюється біполярна політична система з цих двох партій та сил, які їх оточують.

За його словами, він не бачить біполярності, коли одна з цих сил підписує «московську газову угоду» (Тимошенко, про постачання російського газу до України за високою ціною), а інша – «харківські угоди» (Янукович, про значне продовження перебування російського Чорноморського флоту в Криму в обмін на деяку знижку в ціні на газ).

Ющенко наголосив, що обидві ці угоди мають антинаціональний зміст, і підготувати й підписати їх могли лише сили однієї полярності.

Він також застеріг, щоб, змінюючи нинішню владу, не обрати тих, хто не зможе привнести українську національну ідею, щоб не сталося заміни Януковича «на Януковича-2, Януковича-3».
XS
SM
MD
LG