Доступність посилання

ТОП новини

Російський прем’єр Медведєв прибуває до Києва


Сьогодні до Києва з робочим візитом прибуває прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв. З ним зустрінеться Президент України Віктор Янукович.

Згодом керівники урядів України і Росії Микола Азаров і Дмитро Медведєв продовжать роботу на засіданні Комітету торговельно-економічної співпраці Міждержавної українсько-російської комісії. Сторони обговорять, серед іншого, і ціну російського газу для України.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров напередодні заявив, що не має претензій до Москви через підписані 2009 року урядом Тимошенко газові угоди, але вважає їх невигідними. За словами Азарова, поточні ціни «заганяють Україну в кут», тому Київ зацікавлений їх переглянути.

Колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко не чекає від цих переговорів значного прогресу.

«Я не переконаний, що на нас чекають якісь надзвичайні результати. Тому що насправді в позиції російської сторони щодо України нічого не змінилося. Тому чекати на якісь сенсації не доводиться. Скоріше за все, триватиме в’язка дипломатична боротьба», – наголосив в ефірі Радіо Свобода Володимир Огризко.

Серед інших тем переговорів Азарова і Медведєва – перспективи співпраці України з митним союзом Росії, Білорусі і Казахстану, а також договір про судноплавство в Керченській протоці.
XS
SM
MD
LG