Доступність посилання

ТОП новини

Янукович хоче «серйозно» обговорити з Медведєвим газові питання


Президент України Віктор Янукович хотів би серйозно обговорити з прем’єром Росії Дмитром Медведєвим газове питання, а також питання торговельно-економічних відносин. Про це глава держави сказав на зустрічі з Медведєвим у Києві.

«Хотів би з вами обговорити серйозно ті питання, які для нас є дуже чутливими, насамперед торговельно-економічні. Звичайно, не приховую, що мене надалі серйозно непокоїть газова проблема», – сказав Янукович.

Президент України також повідомив, що в українсько-російській міждержавній комісії підготували «достатній пласт пропозицій», готових до ухвалення рішень. «Я так розумію, що ви приїхали, щоб поставити свій вердикт із тих питань, які ми готуємо на міждержавну комісію», – звернувся Янукович до Медведєва.

Дмитро Медведєв прибув із візитом в українську столицю сьогодні. Після зустрічі з Президентом України запланована участь Медведєва у засіданні Комітету торговельно-економічної співпраці Міждержавної українсько-російської комісії. У цьому засіданні також візьме участь прем’єр України Микола Азаров.
XS
SM
MD
LG