Доступність посилання

ТОП новини

Донецька міліція заявляє, що намагається допомогти жертві зґвалтування в дільниці


Начальник Донецького міського управління ГУ МВС України в Донецькій області Юрій Сєднєв заявив сьогодні, що міліція пропонувала допомогу родичам жертви зґвалтування в опорному пункті міліції Петровського району міста.

«Із самого початку, коли все це виявилося, контакт був і з головним лікарем, і з медиками, і допомога ліками – матеріально і ліками через головного лікаря, – заявив Сєднєв. – Вони (родичі потерпілого) відмовляються від цього, але знають. Нікого не збираємося захищати, якщо людина винна. Ми самі виявляємо такі факти, намагаємося виявляти самостійно».

Керівник донецької міліції також заявив, що саме працівники міліції виявили факт злочину та затримали обвинувачуваного.

Він не підтвердив і не спростував факт причетності правоохоронців із кримського спецпідрозділу до цієї справи, зазначивши, що слідство веде прокуратура. Сєднєв додав, що керівництво міліції у цьому районі Донецька вже змінили.

Міліція затримала донеччанина Михайла Бєлікова 17 червня за розпивання спиртних напоїв у громадському місці. Чоловік заявляє, що міліціонери били його і зґвалтували міліцейським кийком. Потерпілий і досі перебуває в лікарні.
XS
SM
MD
LG