Євро-2012: Італія йде в фінал, Італія – Німеччина 2:1

Італійський уболівальник на півфінальному матчі Євро-2012 із Німеччиною в Варшаві 28 червня 2012 року
У другому півфінальному матчі чемпіонату Європи з футболу в четвер збірна Італії пройшла в фінал, перемігши збірну Німеччини з рахунком 2:1.

Обидва голи італійців у матчі, що відбувся в Варшаві, забив іще в першому таймі нападник Маріо Балотеллі, на 20-й і 36-й хвилинах. Німеччина відповіла голом Месута Езіла з пенальті в кінці другого тайму, вже на додатковій 92-й хвилині.

У фіналі Євро-2012, який відбудеться в неділю, 1 липня, в Києві, Італія зустрінеться з Іспанією, яка в середу перемогла в першому півфінальному матчі.