Українці виграли найбільше медалей на легкоатлетичному Євро-2012

Змагання в секторі для стрибків на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, Гельсінкі, 27 червня 2012 року
На чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що завершився у столиці Фінляндії Гельсінкі, українці виграли найбільшу кількість нагород – 17.

В останній день змагань Юлія Олішевська, Ольга Земляк, Наталія Пигіда та Аліна Логвиненко виграли бігову естафету 4 по 400 метрів.

Перед тим Марія Рємєнь стала першою у бігу на 200 метрів, Ольга Саладуха виборола золоту медаль у секторі для потрійного стрибка, а Віра Ребрик стала найкращою в метанні списа.

У загальному заліку збірна України з 4 золотими, 7 срібними та 6 бронзовими медалями фінішувала на четвертому місці. Першими стали німецькі легкоатлети, в активі яких 6 золотих, стільки ж срібних і 4 бронзових нагороди, далі розташувалися росіяни (5 золотих, 4 срібних і 6 бронзових медалей) і французи (5 золотих, 4 срібних і 5 бронзових медалей).