Доступність посилання

ТОП новини

Україна вклала інвестиції у своє майбутнє, підготувавшись до Євро – Янукович


Гостi Євро-2012 змогли переконатися в тому, що Україна – сучасна європейська держава, і це головний пiдсумок турнiру, вважає Президент України Вiктор Янукович.

«Пiд час чемпiонату ми, звiсно, переконалися, що вболiвальники, якi приїхали з усiх країн свiту, побачили позитивний заряд емоцiй. Вони побачили, що Україна – це сучасна європейська держава, і тут живе дуже доброзичливий народ. Це головний пiдсумок Євро-2012», – сказав Янукович на зустрiчi з президентом Таджикистану Емомалi Рахмоном у понедiлок у Києвi.

Янукович відзначив, що поки що рано говорити про економічні вигоди, які одержала Україна під час проведення фінальної частини чемпіонату.

«Поки що можна сказати одне: це інвестиція в майбутнє», – наголосив Президент, додавши, що під час підготовки до Євро-2012 в Україні були побудовані або реконструйовані аеропорти, стадіони, дороги тощо.

У свою чергу Президент Таджикистану високо оцінив підготовку України до проведення чемпіонату. Він повідомив, що порівняв Україну, яку побачив півроку тому під час свого попереднього візиту, і нинішню, і констатував, що Україна показала високий рівень розвитку і організації.

Користуючись нагодою, Рахмон підтвердив своє запрошення Януковичу відвідати Таджикистан з офіційним візитом у зручний для нього час.
XS
SM
MD
LG