Доступність посилання

ТОП новини
24 листопада 2020, Київ 06:31

Сирійська опозиція, що базується в країні, бойкотує зустріч опозиції у вигнанні


Учасники збройної опозиції Сирії, що базуються в цій країні, заявили про бойкот конференції сирійських опозиційних груп у Каїрі і назвали її політичною «змовою» союзників Дамаска – Росії та Ірану.

У заяві, підписаній повстанською Вільною сирійською армією і незалежними активістами, піддається критиці порядок денний Каїрської зустрічі, в ньому, мовляв, не згадано ні про можливість зовнішнього військового втручання, ні про створення буферних та гуманітарних зон під контролем міжнародних організацій, ні про постачання зброї повстанцям.

На дводенну зустріч у Каїр прибули керівники головної опозиційної організації у вигнанні – Сирійської національної ради і представники дрібніших опозиційних груп.

Раніше експерти ООН, які розслідують становище в Сирії, заявляли, що сирійські урядові сили здійснювали за останні три місяці тяжкі порушення прав людини, включно зі стратами. Як повідомив голова Комісії з розслідувань у справах Сирії Паулу Піньєйру на засіданні Ради ООН із прав людини в Женеві, дедалі більше сирійців стають останнім часом ціллю операцій урядових сил через їхню релігійну належність, на відміну від репресій попередніх часів, які були спрямовані проти супротивників сирійського режиму.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

Recommended

XS
SM
MD
LG