Доступність посилання

ТОП новини

Сирійська опозиція, що базується в країні, бойкотує зустріч опозиції у вигнанні


Учасники збройної опозиції Сирії, що базуються в цій країні, заявили про бойкот конференції сирійських опозиційних груп у Каїрі і назвали її політичною «змовою» союзників Дамаска – Росії та Ірану.

У заяві, підписаній повстанською Вільною сирійською армією і незалежними активістами, піддається критиці порядок денний Каїрської зустрічі, в ньому, мовляв, не згадано ні про можливість зовнішнього військового втручання, ні про створення буферних та гуманітарних зон під контролем міжнародних організацій, ні про постачання зброї повстанцям.

На дводенну зустріч у Каїр прибули керівники головної опозиційної організації у вигнанні – Сирійської національної ради і представники дрібніших опозиційних груп.

Раніше експерти ООН, які розслідують становище в Сирії, заявляли, що сирійські урядові сили здійснювали за останні три місяці тяжкі порушення прав людини, включно зі стратами. Як повідомив голова Комісії з розслідувань у справах Сирії Паулу Піньєйру на засіданні Ради ООН із прав людини в Женеві, дедалі більше сирійців стають останнім часом ціллю операцій урядових сил через їхню релігійну належність, на відміну від репресій попередніх часів, які були спрямовані проти супротивників сирійського режиму.
XS
SM
MD
LG