Доступність посилання

ТОП новини

ОБСЄ направить на вибори в Україну щонайменше 800 спостерігачів – депутат


Іван Попеску
Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) вже заявила про намір надіслати в Україну для моніторингу парламентських виборів 800 спостерігачів, повідомив віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи Іван Попеску (фракція Партії регіонів).

«Партія регіонів, відповідно до закону про вибори, запрошує на парламентські вибори міжнародних спостерігачів», – цитує прес-служба Партії регіонів слова Попеску.

За його словами, ОБСЄ уже оголосила про те, що в Україні буде 700 спостерігачів короткострокової місії і 100 спостерігачів довгострокової місії.

«Для нас також дуже важливі місії спостерігачів Ради Європи та Європейського парламенту, у складі яких перебувають нинішні парламентарі, їхні оцінки виборчого процесу дуже важливі», – сказав депутат.

За словами Попеску, на останній сесії Парламентської асамблеї було зроблено заяву про те, що неучасть у виборах колишніх членів українського уряду, яких наразі засуджено, – це не привід для того, щоб одразу вважати вибори недійсними.

«Не варто звертати увагу на провокаційні заяви опозиції про те, що вибори будуть недійсними з різних причин. Ми звертаємося до всіх політичних сил із пропозицією приєднатися до проведення чесних і прозорих виборів, а остаточне слово залишається за виборцями», – підсумував політик.

Вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року. Деякі експерти стверджують, що такі вибори, в яких не беруть участі ув’язнені лідери опозиції, легітимними не є.
XS
SM
MD
LG