Доступність посилання

ТОП новини

У Пакистані обговорюють відновлення постачання міжнародних сил в Афганістані


Пакистанські ЗМІ стверджують, що шеф армії Пакистану Ашфак Каяні (ліворуч) протягом тижня двічі спілкувався з командувачем міжнародних сил в Афганістані Джоном Алленом
Сьогодні керівники пакистанського уряду і військових знову обговорять можливість відновлення наземних маршрутів постачання багатонаціональних Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані, повідомляє пакистанська преса.

Американське зовнішньополітичне відомство заявляло, що держсекретар Гілларі Клінтон телефоном обговорила на вихідні можливість відновлення постачань із новим прем'єр-міністром Пакистану Раджею Первезом Ашрафом.

А в понеділок заступник держсекретаря США Томас Найдз повернувся до Вашингтона після переговорів з високопосадовцями Пакистану.

Також пакистанські засоби масової інформації повідомляли, що командувач міжнародних сил в Афганістані американський генерал Джон Аллен двічі протягом тижня обговорював це питання з цивільними і військовими керівниками Пакистану. Офіційно ні Ісламабад, ні Вашингтон не підтверджували цього.

Шляхи постачання міжнародних сил в Афганістані територією Пакистану перекриті з листопада 2011 року, коли внаслідок помилкового повітряного удару цих сил загинули 24 пакистанські військові.
XS
SM
MD
LG