Доступність посилання

ТОП новини

Лідер опозиції М’янми підтримала Юлію Тимошенко – сайт


Аун Сан Су Чжи
Лідер демократичної опозиції М’янми, лауреат Нобелівської премії миру Аун Сан Су Чжи зустрілася в Парижі з дочкою колишнього українського прем’єра Євгенією Тимошенко. Су Чжи висловила свою солідарність і підтримку Юлії Тимошенко, пповідомив особистий сайт колишнього Прем’єр-міністра.

«Юлія Тимошенко – дуже сильна жінка. Я знаю про її боротьбу проти авторитарного режиму в Україні й тому висловлюю свою солідарність із політичним в’язнем Юлією Тимошенко й бажаю їй сили подолати всі перешкоди на шляху України до демократії. Я вірю в її перемогу», – сказала лауреат Нобелівської премії миру, як цитує її повідомлення сайту.

Євгенія Тимошенко подякувала Аун Сан Су Чжи за підтримку й зазначила, що її мати «не відступить від своєї боротьби, попри всі переслідування і тиск».

Аун Сан Су Чжи є політичним діячем М’янми, одним із провідних лідерів опозиції колишній владі військових, лауреатом Нобелівської премії миру 1991 року. Близько 15 років вона провела під домашнім арештом. У самій М’янмі ставлення до неї вельми неоднозначне, як і в Україні до Юлії Тимошенко.
XS
SM
MD
LG