Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2019, Київ 14:20

Партія регіонів знову переграла опозицію (огляд преси)


Київ – Європейська мовна хартія спрацювала проти Європи, а передвиборні обіцянки – проти демократії, переконує газета «День». Так чи інакше, заспокійливе навіювання в дусі «вони на це ніколи не наважаться!», що лунало після ухвалення законопроекту в першому читанні, не спрацювало. І не могло спрацювати. Адже «законопроект про мови», найімовірніше, був частиною Харківських угод, зазначають газетярі. Мета одна – поступове «розчинення» української державності. Ухвалений законопроект – це виклик усьому живому в українському суспільстві. Та водночас це потенційна руйнівна сила для партії влади. Москві не шкода Януковича, переконує газета «День».

Партія регіонів вдруге тактично переграла опозицію, вважає експерт «Газети по-українськи». У такий спосіб вони хочуть повернути бодай частину своїх розчарованих виборців. І восени українці спостерігатимуть другу серію – коли цей закон буде втілюватися в життя рішеннями місцевих рад, вже напередодні виборів. А от після виборів експерт не виключає повторення історії із законом про червоний прапор.

Міністерство регіонального розвитку пропонує змінити умови видачі кредитів на житло, бо в людей немає грошей на перший внесок. Відтак в міністерстві хочуть знизити обов’язковий перший внесок для позичальника із 25 до 10 відсотків. Про те, наскільки це пожвавить іпотечний ринок розмірковує газета «Сегодня».

У спеку продукти швидко псуються. І це особливо небезпечно, коли йдеться про дитяче харчування. Багато батьків готують кисломолочні продукти вдома або купують на базарі. Мовляв, у магазинах молоко порошкове, а йогурти з консервантами. Чи дійсно корисні лише домашні кефіри, і чи зберігають корисні властивості молоко та йогурт після термічної обробки розповідає газета «Факти» у рубриці «Корисно знати».

Дивитись коментарі (5)

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG