Доступність посилання

ТОП новини

У Луганську збудують дитяче містечко для сиріт вартістю 2 мільйони євро


У Луганську сьогодні заклали капсулу на місці майбутнього дитячого містечка, яке спільними зусиллями будуватиме Луганщина та міжнародна благодійна організація SOS Kinderdorf, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

До кінця 2013 року заплановано звести 7 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуватиметься 50 дітей. Два будинки, створення яких фінансується з обласного бюджету, зараз знаходяться вже на останній стадії будівництва.

Крім будівництва дитячого містечка, програма співробітництва з міжнародним благодійним фондом передбачає організацію робот із проблемними сім’ями, розробку програми супроводження молоді після випуску з дитбудинків, а також впровадження міжнародних стандартів із захисту прав дітей. За три роки на все це заплановано витратити майже 2 мільйони євро, з них 750 тисяч євро – внесок Луганської області.

Нині в дитбудинках Луганщини живе 4666 дітей, з них 970 діти-сироти. За словами уповноваженого Президента України з прав дитини Юрій Павленка, область є одним з лідерів за кількістю усиновлень.

«За п’ять місяців 2012 року українськими громадянами в Луганській області усиновлено 58 дітей, що на 16 дітей більше, ніж за аналогічний період минулого року. За динамікою усиновлення Луганщина посідає третє місце серед областей України», – повідомив Юрій Павленко.

Благодійний Фонд SOS Kinderdorf входить до Асоціації SOS Children’s Villages International, що є однією з найбільших міжнародних неполітичних організацій, що захищає права та інтереси дітей. Перше СОС-Дитяче містечко стало домівкою для дітей, які втратили батьків під час Другої світової війни. Сьогодні у 133 країнах світу працює понад 2 тисячі проектів, а допомогу отримують більше ніж 2 мільйони людей.
XS
SM
MD
LG