Доступність посилання

ТОП новини

Парламент Грузії затвердив новий уряд


Іване (Вано) Мерабішвілі виступає в парламенті 3 липня 2012 року напередодні затвердження
Парламент Грузії затвердив сьогодні на позачерговому засіданні склад і програму нового уряду країни, який очолить новий прем’єр-міністр Іване (Вано) Мерабішвілі, близький соратник президента Міхеїла Саакашвілі.

Представляючи депутатам програму уряду, Мерабішвілі наголосив, що головними завданнями його кабінету будуть боротьба з безробіттям, доступність послуг охорони здоров’я і розвиток сільського господарства.

Зокрема, для вирішення проблеми безробіття в уряді створили нову посаду державного міністра з питань зайнятості населення.

На вирішення головних завдань урядової програми з бюджету передбачено надати кошти на суму в понад 12 мільярдів доларів.

44-річний Вано Мерабішвілі до призначення на прем’єра був міністром внутрішніх справ із останнього дня 2004 року. Він є одним із провідних діячів «команди Саакашвілі». Його, зокрема, визнають головною рушійною силою радикальних реформ в МВС, повній перебудові роботи поліції і практичній ліквідації корупції в системі міністерства й загалом ефективній боротьбі з корупцією і злочинністю в країні. Водночас його критикують за різкі дії, до яких вдавалася поліція при розгоні мітингів супротивників чинної влади.

Припускають, що рішення Саакашвілі здійснити зміну уряду має на меті посилити позиції його й його прихильників напередодні парламентських виборів у жовтні цього року і президентських наступного.
XS
SM
MD
LG