Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко відвідали в лікарні представники ОБСЄ


Колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко відвідали в харківській лікарні у середу доповідач комітету з демократії, прав людини і гуманітарних питань Парламентської асамблеї ОБСЄ, голова парламентської делегації Нідерландів у Парламентській асамблеї ОБСЄ Джошкун Черюз і секретар делегації Парламентської асамблеї ОБСЄ Ар'єн Вестергофф.

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України, їхнє спілкування з Тимошенко тривало дві години. Крім того, представники ОБСЄ близько двох годин спілкувалися з керівництвом ЦКЛ № 5, де триває курс лікування колишнього прем’єра.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив.Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році. Вона відбуває покарання у Качанівській виправній колонії у Харкові від кінця грудня 2011 року. З 9 травня Тимошенко проходить лікування в лікарні залізничників у Харкові.

Тимошенко за період перебування в лікарні відвідали президент Литви Даля Ґрібаускайте, посол США в Україні Джон Теффт і другий заступник держсекретаря США Томас Мелія, співдоповідачі ПАРЄ з питань України Майліс Репс та Марієтта де Пурбе-Лундін, віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич, європарламентарі Ребекка Гармс, Вернер Шульц та інші.
XS
SM
MD
LG