Доступність посилання

ТОП новини

У таборах Дніпропетровщини дітей недогодовують – прокуратура


Прокуратура Дніпропетровської області виявила низку порушень під час перевірки дотримання законодавства щодо оздоровлення та відпочинку дітей у таборах. Про це сьогодні повідомила прес-служба прокуратури області.

Так, в Марганці виявили невиконання добових норм харчування у пришкільних таборах відпочинку щодо хліба, масла, картоплі, свіжих фруктів тощо. Крім того, в раціоні харчування дітей взагалі були відсутні сметана, молоко, кисломолочні продукти, яйця, сухофрукти.

У Кривому Розі, за висновком прокуратури, на оздоровлення за бюджетні кошти направили дітей, які не мали підстав для пільгового оздоровлення.

«Натомість зі списку дітей, що мають право на відпочинок за бюджетні кошти, наданого однією з районних шкіл, не оздоровлено жодної дитини», – зазначено в повідомленні прокуратури.

Крім того, у таборі Широківського району дітей годували продуктами, не рекомендованими до вживання через присутність у складі барвників, спецій та консервантів. Прокуратура внесла подання головного державному санітарному лікарю області з вимогою притягнути винних до дисциплінарної відповідальності.

Загалом за фактами цьогорічної перевірки таборів на Дніпропетровщині порушили одну кримінальну справу, винесено 13 постанов про порушення дисциплінарних проваджень.
XS
SM
MD
LG