Доступність посилання

ТОП новини

Люди з оточення Асада «голосують ногами»


Люди з оточення президента Сирії Башара Асада «голосують ногами» – так прокоментувала держсекретар США Гілларі Клінтон повідомлення про дезертирство сирійського генерала Мунафа Тласса.

Син колишнього міністра оброни Сирії – найвищий очільник серед військових, що дезертирували з моменту початку збройних сутичок у країні. Повідомляють, що Тласс був знайомий з Башаром Асадом з дитячих років і входив у коло його найближчих соратників.

Голова Сирійської національної ради, найбільшої опозиційної сили сирійської еміграції, Абдельбассет Сайда назвав дезертирство Мунафа Тласса ударом по режимові. Він закликав усіх військових наслідувати приклад генерала, який, за повідомленнями, три дні тому покинув Сирію. За деякими даними, генерал зараз перебуває в Дубаї і має наміри прибути до Франції.

Міністр закордонних справ Франції Лоран Фаб’юс прокоментував це так: «Ситуація така, що опозиція досягає успіхів у самій Сирії, і в той же час надходять повідомлення про дезертирство очільників режиму. Це свідчить про те, що люди з найближчого оточення Башара Асада починають розуміти, що ситуацію неможливо втримати».
XS
SM
MD
LG