Доступність посилання

ТОП новини

Харківські лікарі вважають лікування Тимошенко німецькими колегами неефективним


Харківська медична спільнота вважає лікування засудженої колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко лікарями німецької клініки «Шаріте» малоефективним. Свої висновки вони, однак, зробили переважно на інформації з українських медіа.

Про це академіки та професори різних медичних галузей заявили під час зібрання обласного медичного товариства. Вони вимагають негайно скликати медичний консиліум за участі німецьких і українських лікарів.

Директор Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру Олена Гречанина наголосила, що, оскільки причина хвороби Юлії Тимошенко і досі не з’ясована, то лікування ефективним бути просто не може. Вона запропонувала німецькому лікареві Лутцу Гармсові звернутися до неї за допомогою.

Головний лікар Харківської обласної лікарні Богдан Федак заявив, що до медиків цієї лікарні звернулися колеги з ЦКЛ № 5 із проханням про допомогу та консультації. Тож наразі у фахівців обласної лікарні є протоколи двомісячного лікування колишнього прем’єра, і, за його словами, вони стверджують про невтішні результати.

За словами Федака, якщо таке малоефективне лікування продовжуватиметься ще декілька місяців, то мова йтиме вже про інвалідизацію.

Українські лікарі також заявили, що німецькі медики використовують не всі призначення, які були узгоджені міжнародною комісією. Члени Харківського медичного товариства вирушили до ЦКЛ «Укрзалізниці», де мають намір зустрітися з Гармсом, який нині перебуває в Харкові, та запропонувати йому провести консультації з питань лікування колишнього прем’єра.
XS
SM
MD
LG