Доступність посилання

ТОП новини

«Київська фортеця» судитиметься з Київрадою за башту


Національний історико-архітектурний музей-заповідник «Київська фортеця»
Директор Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» В’ячеслав Кулинич заявляє, що управління культури Київської міськдержадміністрації вимагає звільнення його з посади у зв’язку з відмовою виконувати рішення Київради про передачу в оренду на 49 років одного з приміщень музею, повідомляє УНІАН. Про це Кулинич заявив сьогодні на прес-конференції у Києві.

«Я відмовився і не допустив на територію музею комісію з передачі башти № 4 в оренду. Начальник головного управління культури вимагала, щоб я написав заяву про звільнення», – сказав Кулинич.

Директор музею наголосив, що відмовився залишати посаду директора Національного музею.

«Я є киянин, і як громадянин України вважаю, що ми не можемо залишати після себе пустелю, якщо це навіть загрожує мені, моїм близьким і співробітникам, ми не залишимо свого посту. Ми не боїмося погроз, і будемо відновлювати і відстоювати наші пам’ятки, до речі, виконуючи доручення чинного Президента і його адміністрації», – наголосив Кулинич.

Керівництво «Київської фортеці» звернулося до Окружного адміністративного суду Києва з позовом щодо оскарження рішення Київради про передачу «Музею історичного культурного надбання ПЛАТАР» приміщення у нежитловому будинку на вулиці Старонаводницькій, 2-а. «Це приміщення є баштою № 4 Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця». Одразу, як тільки ми отримали це рішення, ми подали позов до суду, і зараз чекаємо судового рішення», – сказав Кулинич.

26 квітня Київрада передала «Музею історичного культурного надбання ПЛАТАР» приміщення у нежитловому будинку на вулиці Старонаводницькій, 2-а в оренду на 49 років.
XS
SM
MD
LG