Доступність посилання

ТОП новини

Росія не продаватиме до Сирії нової зброї


Мішель Кіло після зустрічі в МЗС Росії в Москві 9 липня 2012 року
Росія не продаватиме до Сирії нових озброєнь і не укладатиме нових контрактів, доки становище в Сирії не стабілізується, заявив сьогодні чільний російський представник у галузі експорту зброї.

Як сказав заступник директора російської Федеральної служби з військово-технічної співпраці В’ячеслав Дзіркалн, останнім часом Москва постачала Дамаскові тільки запасні частини до раніше закупленої зброї, а також забезпечувала її ремонт.

Кофі Аннан (л) і Башар аль-Асад (п) на зустрічі в Дамаску 9 липня 2012 року, офіційне фото
Кофі Аннан (л) і Башар аль-Асад (п) на зустрічі в Дамаску 9 липня 2012 року, офіційне фото
Сьогодні ж міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров провів у Москві переговори з представниками однієї з груп сирійської опозиції, Демократичного форуму. За словами Лаврова, його мета – об’єднати сирійську опозицію і підштовхнути її до переговорів зі владою авторитарного президента Башара аль-Асада.

Голова Демократичного форуму Мішель Кіло, зі свого боку, заявив, що через кровопролиття в Сирії він практично не бачить шансів на переговори з владою.

За повідомленнями, післязавтра в Москві чекають голову іншого сирійського опозиційного об’єднання, Сирійської національної ради, Абдель-Бассета Сейду.

Тим часом спеціальний представник ООН і Ліги арабських держав Кофі Аннан, який сьогодні зустрічався в Дамаску з Башаром аль-Асадом, уже прибув до Тегерана, де завтра його очікують зустрічі з керівниками Ірану на тему сирійської кризи. Тегеран, як і Москва, є чільним союзником офіційного Дамаска.
XS
SM
MD
LG