Доступність посилання

ТОП новини

У Харкові під судом у справі ЄЕСУ мітингують прихильники і опоненти Тимошенко (ФОТО)


У Харкові тривають мітинги прихильників і опонентів колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Приблизно по дві тисячі людей з кожного боку зібралися біля приміщення суду, в якому сьогодні відбудеться засідання у справі про порушення в діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України», яку свого часу очолювала Тимошенко.

Міська влада Харкова заборонила міській та районним організаціям партії «Батьківщина» організовувати масові акції на підтримку колишнього прем’єра, але люди зібралися попри заборону.

У руках опонентів Тимошенко з’явилися плакати, автори яких висловлюють незадоволення роллю німецьких фахівців у лікуванні колишнього прем’єра. На одному з них зображені фотографії лікаря Лутца Гармса, його пацієнтки Юлії Тимошенко та знак долара, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Перед судом перебувають 15 депутатів Верховної Ради від БЮТ, а також спостерігач від Європейського парламенту Пат Кокс. Решта депутатів – близько трьох десятків – залишилися в приміщенні лікарні «Укрзалізниці», щоб не допустити перевезення Тимошенко до суду. Раніше начальник Качанівської виправної колонії Іван Первушкін запевнив, що Тимошенко не доставлятимуть до суду примусово.

Наприкінці червня Київський районний суд Харкова призначив судово-медичну експертизу, щоб з’ясувати, чи може колишня керівниця уряду бути присутньою у суді. Але Тимошенко відмовилася від огляду, і судово-медичні експерти заявили про потребу отримати додатковий час для складення висновків.
XS
SM
MD
LG