Доступність посилання

ТОП новини

Українсько-російські відносини виходять на якісно новий рівень – Азаров


Співпраця України та Росії стає дедалі більш широкою і максимально конкретною, переконаний Прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Як повідомляється на сайті Кабінету Міністрів у вівторок, Прем’єр зазначив, що порядок денний відносин двох країн набагато ширший від газового питання.

«Сьогодні ми маємо поглиблювати співпрацю у таких знакових для економіки сферах, як енергетика, зокрема атомна, судно- та літакобудування, а також освоєння космосу. Ці завдання поставив перед нами Президент України, і уряд працюватиме на їх виконання», – зазначив Азаров..

Він також нагадав, що на розширення двосторонньої кооперації спрямована Програма економічного співробітництва на 2011-2020 роки та План заходів стосовно реалізації Програми міжрегіональної та прикордонної співпраці на 2011-2016 роки.

Азаров наголосив, що напередодні зустрічі Президента України Віктора Януковича та президента Російської Федерації Володимира Путіна і проведення українсько-російської міждержкомісії (12 липня в Ялті), важливо ще раз відзначити необхідність вчасного та всебічного виконання рішень, ухвалених за підсумками IX засідання Комітету з питань економічного співробітництва цієї комісії (27 червня).
XS
SM
MD
LG