Доступність посилання

ТОП новини

Росія пропонує розширення місії ООН у Сирії без застосування санкцій


Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров (праворуч) неодноразово зустрічався з президентом Сирії Башаром Асадом, архівне фото
Росія пропонує ухвалити резолюцію Ради безпеки ООН, яка розширить міжнародну місію в Сирії без застосування санкцій до влади цієї країни.

За словами заступника посла Росії в ООН Ігоря Панкіна, інші 14 членів Ради безпеки отримають ці пропозиції перед початком брифінгу міжнародного посланця з Сирії Кофі Аннана, який розповість про зусилля для відродження надії на мирне врегулювання конфлікту.

Рада безпеки має ухвалити рішення про майбутнє місії спостерігачів ООН у Сирії 20 липня, після закінчення її попереднього мандату.

Очікується також, що сьогодні міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров проведе переговори з Абдель-Бассетом Сейдою, новим керівником Сирійської національної ради. Це найпотужніше об’єднання сирійських опозиційних сил базується в Туреччині і є головним опонентом президента Сирїі Башара Асада. Сирійську національну раду підтримують західні і арабські країни.
XS
SM
MD
LG