Доступність посилання

ТОП новини

Суд у справі активіста, який боровся проти корпорації сина Януковича, перенесли


У Донецьку суд у справі активіста Костянтина Лаврова перенесли на 16 липня.

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, під час сьогоднішнього засідання обвинуваченому дали можливість висловитися. Він вкотре наголосив, що не визнає висунутих йому обвинувачень.

Адвокат підсудного Тетяна Іванова не дає прогнозів щодо вироку, але зазначає: «Сама система правоохоронна, судова система побудована так, що у нас за кожен виправдувальний вирок чи за закриття провадження у карній справі слідчий прокуратури отримує покарання. Тому вони до останнього підтримують обвинувачення, навіть найскаженіші. Враховуючи, що немає у нас сильного розділення суду та прокуратури, так склалося за останні роки, то тут теж не завжди хочуть йти на конфлікт судові органи та не завжди вони хочуть виносити ті рішення, за які співробітники прокуратури можуть отримати якісь покарання».

Костянтина Лаврова обвинувачують у вимаганні 7 тисяч доларів в обмін на обіцянку припинити закликати місцевих мешканців до акцій протесту.

Лавров активно виступав на захист мешканців будинку за адресою Університетська, 48-а у Донецьку. Поруч із їхнім домом – на місці колишнього готелю «Дружба» – запланували зведення висотного житлового будинку.

Будівництво вже ведеться, готель знесли. Проект реалізує будівельна корпорація «Менеджмент ассетс компані» («МАКО»). Її президентом є син Президента України, бізнесмен Олександр Янукович.

Прокуратура просить для Лаврова покарання у вигляді 5 років за ґратами.
XS
SM
MD
LG