Доступність посилання

ТОП новини

Павленко: в Україні з’являться судді, які займатимуться справами неповнолітніх


Юрій Павленко
Новий Кримінальний процесуальний кодекс, підписаний Президентом у травні, передбачає, зокрема, запровадження посади спеціального судді, який займатиметься провадженням у справах неповнолітніх. Про це журналістам повідомив уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко.

«У новому КПК передбачений спеціальний суддя, який буде проводити справи щодо дітей. Крім того, зараз відбувається і структурна реформа в прокуратурі, яка має на меті посилення органу, який відповідає за захист прав дитини. Відповідна структурна реформа відбувається і в МВС», – зазначив він.

Тим часом у Раді Європи наполягають на затвердженні в Україні спеціального закону, який регламентував би діяльність дитячого омбудсмена. Про це на спільній із Юрієм Павленком прес-конференції заявила відповідальна Ради Європи за права дитини Речина Єнстоухтір. Мова йде про регламентування терміну його перебування на посаді, розширення повноважень уповноваженого та затвердження окремого бюджету для реалізації стратегій захисту прав дитини.
XS
SM
MD
LG