Доступність посилання

ТОП новини

Митниця та податкова – спонсори КПУ? (огляд преси)


Київ – Ще до початку виборчої кампанії Компартія стала одним із лідерів «ринку агітації». Як за кількістю легальної реклами на ТБ, радіо, в пресі й інтернеті, так і за обсягами так званої «джинси» – пропагандистських матеріалів без позначки «реклама». Суми коштів, укинутих в агітацію за політичну силу Симоненка, мають вражати. Газета «Україна молода» вирішила з’ясувати перспективи комуністів на виборах та хто їх фінансує. Експерти видання називають кілька прізвищ, які нібито є ядром фінансування цієї політичної сили. Серед них голова Держмитної служби України Ігор Калетник, який уже не перший рік «бореться» із котрабандою». А ще експерти зауважують, що наповненню скарбниці КПУ може сприяти і її зв'язок з податковою службою та контролем над приватизаційними процесами. Конкретніше про це йдеться в статті «Фауна червоного моря».

Дворічні спроби Києва шляхом переговорів знизити ціну на російський газ розбилися об небажання Кремля йти на поступки, констатують «Вечірні вісті». Однак українська сторона знайшла все-таки слабке місце монополіста у вигляді об’ємів палива, що закуповується. Це і спровокувало нове загострення, переконує газета. Російський монополіст погрожує Україні судом. Однак такий позов обернеться проти самого «Газпрому». Яким чином, пояснюється в статті під заголовком «Газпром» нам буде погрожувати шведом?»

«Україна у 2002-му була близькою до вступу в НАТО. Чому не вдалося?» – у статті під таким заголовком газета «День» наводить твердження представників чинної влади про те, що, мовляв, позаблоковість лише на користь Україні, до того ж, не ускладнює відносини з Росією. Водночас, як зауважує видання, відмова від вступу до НАТО не вирішила проблем України із Росією, як переконували опоненти Північноатлантичного альянсу. Навпаки, це лише загострило ситуацію. Зараз Росія співпрацює з НАТО значно більше, ніж Україна, зазначає газета.

В українських лікарнях немає 90-95 відсотків ліків для онкохворих, а найближчі поставки заплановані на листопад-грудень. Як попереджає газета «День», сотні дітей можуть стати жертвами тендерних бюрократів.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG