Доступність посилання

ТОП новини

Євросоюз не знає, що робити з Україною – Клімкін


Павло Клімкін
У Євросоюзі нині немає єдиного погляду на подальший розвиток відносин із Україною. Про це заявив посол України в Нiмеччинi, очільник української делегації на переговорах з ЄС щодо пiдписання Угоди про асоцiацiю Павло Клiмкiн.

«ЄС не знає, що робити з Україною. Вiн не знав, що робити з Україною кiлька рокiв тому, вiн не знає, що робити з нею сьогоднi, i ще певний перiод вiн не знатиме», – сказав він.

На думку посла, парафування та втілення Угоди про асоціацію є тим інструментом, який дозволить Євросоюзу усвідомити роль та місце України. «Ми уже кажемо не про проект, а про текст Угоди про асоціацію. Це дійсно неординарний текст і неординарна угода і для Євросоюзу, і для України. У мене є враження, що ні в Україні, ні в ЄС досі немає чіткого усвідомлення, наскільки важливим інструментом у подальшому ця угода може стати у процесі її реалізації», – додав Клімкін.

За словами посла, у подальшій долі угоди немалу роль відіграє нинішня ситуація у деяких країнах Євросоюзу. Мова йде про ті країни єврозони, які потерпають від боргової кризи. Через них більшість країн-членів була змушена погодитися на нові фінансові правила.
XS
SM
MD
LG