Доступність посилання

ТОП новини

Янукович хоче «підкоригувати» українсько-російську співпрацю


Лівадійський палац, 12 липня 2012 року
Президент України Віктор Янукович висловився сьогодні за «коригування українсько-російських спільних дій» на основі «реалізму, конструктивізму і пошуку компромісу». Про це він заявив на відкритті П’ятого засідання Українсько-російської міждержавної комісії в Ялті в Лівадійському палаці, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Українсько-російська зустріч розпочалася з кількагодинним запізненням через пізнє прибуття президента Росії Володимира Путіна.

Засіданню Українсько-російської міждержавної комісії передувала 40-хвилиння зустріч Віктора Януковича і Володимира Путіна сам-на-сам. Президент України за її результатами повідомив, що відвідає Росію з державним візитом восени нинішнього року, а президент Росії Володимир Путін із таким же візитом відвідає Україну наступного року.

За офіційними повідомленнями, за результатами ялтинського засідання Українсько-російської міждержавної комісії планується підписати кілька двосторонніх документів. Речник МЗС України Олег Волошин напередодні уточнив, що таких угод планується 11, в тому числі – щодо демаркації кордону і делімітації в Азовському і Чорному морях.

Також у центрі уваги перебуватиме газове питання.
XS
SM
MD
LG