Доступність посилання

ТОП новини

Суд над Луценком продовжать 17 липня допитом колишнього міністра


(архівне фото)
Печерський районний суд Києва оголосив сьогодні перерву до наступного вівторка в розгляді справи про незаконне стеження проти колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

На наступне засідання суду призначений допит колишнього міністра.

Сьогодні суд допитав двох інших підсудних у цій справі, колишніх працівника департаменту кримінального розшуку МВС Олега Павленова і заступника начальника цього департаменту Володимира Тарасенка.

Тарасенко, зокрема, заявив, що слідчий Генпрокуратури у цій справі заявляв йому, що коли він дасть свідчення проти Луценка, то залишиться свідком, а якщо відмовиться, то буде поруч із ним на лаві підсудних. За його словами, він обговорив це з Павленовим, і вони обидва вирішили відмовити слідчим.

Раніше сьогодні Павленов теж дав такі самі свідчення про тиск на нього з боку прокуратури з вимогою посвідчити проти Луценка.

Усіх трьох підсудних у цій справі звинувачують у незаконному продовженні стеження за одним із фігурантів справи про отруєння Віктора Ющенка, водієм колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка – Валентином Давиденком.
XS
SM
MD
LG