Доступність посилання

ТОП новини

США закликають М’янму не відступати від реформ


Гілларі Клінтон у Камбоджі 13 липня 2012 року. На цьому фото її співрозмовник, якого видно з потилиці, – міністр закордонних справ М’янми Ванна Маунґ Лвін
Державний секретар США Гілларі Клінтон закликала в п’ятницю президента М’янми Тейна Сейна не відступати від започаткованих владою країни економічних і політичних реформ після багатьох десятиліть правління військових.

Вони зустрілися на діловій конференції в Камбоджі через два дні по тому, як Сполучені Штати прислали до М’янми свого першого посла за останні 22 роки і вчергове послабили свої санкції проти цієї країни, запроваджені ще проти попереднього військового режиму.

За словами Клінтон, наступними днями американські урядовці привезуть із собою до М’янми представників 70 американських компаній, щоб вони з’ясували там перспективи діяльності.

У М’янмі, де майже півстоліття керували військові хунти, торік сформований цивільний уряд, який уже звільнив сотні політв’язнів, розширив свободу преси і здійснює й інші кроки в бік демократизації, а також низку економічних реформ.
XS
SM
MD
LG